nfz

phonetel. +48 570 252 361 maile-mail: biuro@prote-go.pl

PROTE-GO Zakład Sprzętu Ortopedycznego powstał jako realizacja pomysłu zrodzonego po wielu latach pracy w zawodzie technika ortopedy w różnych miejscach oraz po współpracy z ogromną liczbą pacjentów. Pomysł ten to połączenie profesjonalizmu,solidności, staranności oraz innowacyjności przy produkcji szeroko rozumianego zaopatrzenia ortopedycznego. W naszej pracy scalamy te cztery jakże ważne elementy ze sobą tworząc w pełni satysfakcjonujący produkt. Ponieważ każdy pacjent ma za sobą inną historię, każdy przypadek analizujemy odrębnie. Zawsze staramy się zaproponować najbardziej komfortowe dla pacjenta rozwiązanie. Nasza współpraca z pacjentem nie kończy się na pobraniu miary. Słuchamy i wdrażamy w życie wskazówki oraz wymagania odnośnie powstającego wyrobu.

PROTE-GO Zakład Sprzętu Ortopedycznego jest zarejestrowany jak wytwórca wyrobów medycznych na zamówienie w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Realizujemy zlecenia w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Produkcja wyrobów medycznych w PROTE-GO bazuje na specjalistycznych maszynach i materiałach najwyższej jakości. Siedziba zakładu znajduje się w nowo wybudowanym lokalu i jest w pełni przystosowana do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Posiada podjazd z wieloma miejscami parkingowymi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Fachową obsługę pacjenta zapewnia nasz personel:

miroslaw kurek

Mirosław Kurek-technik ortopeda czynny zawodowo od 15 lat. Długie lata pracy z pacjentem zaowocowały obszerną wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem działania. Wielokrotnie podołał skomplikowanym przypadkom niepełnosprawności zaopatrując pacjenta w odpowiedni sprzęt ortopedyczny, wywołując tym samym uśmiech zadowolenia na twarzy. W swej pracy łączy staranność i fachowość z troską o pacjenta. W razie potrzeby stosuje innowacyjne rozwiązania oparte na wiedzy zdobytej podczas licznych szkoleń i kursów.

Staż zawodowy:

2003r.-2004r.- PANACEUM Centrum Zaopatrzenia Rehabilitacyjnego Kraków-praca z pacjentem, dobór i wykonanie zaopatrzenia

2004r.-2008r.- RENA Zakład Ortopedyczny Rzeszów-praca z pacjentem, dobór i wykonanie zaopatrzenia

2008r.-2015r.- REH-AS Zaopatrzenie Ortopedyczne Kraków-praca z pacjentem, dobór i wykonanie zaopatrzenia

2009r.-2015r.- ORTOREHA Zakład Sprzętu Ortopedycznego Rzeszów-praca z pacjentem, dobór i wykonanie zaopatrzenia

 

   
izabela koba Izabela Koba-technik ortopeda z perfekcyjnie zdanym egzaminem zawodowym. Liczne praktyki zawodowe w kilku zakładach ortopedycznych pozwoliły jej zapoznać się z pracą z pacjentem oraz procesami produkcyjnymi wyrobów medycznych wykonywanych na zamówienie. Do swej pracy wnosi świeże spojrzenie na problemy osób niepełnosprawnych.

 

Certyfikaty

 

W naszej ofercie

Protetyka

DSC 9999nkk

Wykonujemy solidne i komfortowe protezy kończyn górnych i dolnych na bazie miary pobranej od pacjenta.
Protezy wykonywane są z materiałów i elementów najwyższej jakości pochodzących od profesjonalnych dostawców takich jak Ottobock, Neuhof, Ortocentrum, Ossur.

Więcej..

Ortotyka

DSC 0153m

Oferujemy szeroko rozumiane zaopatrzenie ortotyczne wykonywane na indywidualne zamówienie czyli ortezy kończyn górnych i dolnych, gorsety ortopedyczne (CHENEAU) wykonywane na miarę pobraną od pacjenta. Wszystkie ortezy oraz gorsety produkowane są z niemieckich materiałów najwyższej jakości.

Więcej..

Wkładki ortopedyczne

DSC 9096 małe

Zajmujemy się produkcją wkładek ortopedycznych wykonywanych na indywidualne zamówienie pacjenta.
Wykonywane przez nas wkładki są idealnie dopasowane do stóp pacjenta.
Produkowane są z materiałów wysokiej wytrzymałości i jakości.

Więcej..