nfz

phonetel. +48 570 252 361 maile-mail: biuro@prote-go.pl

1. ZLECENIE OD LEKARZA

Udaj się do lekarza specjalisty (chirurg, ortopeda, lekarz rehabilitacji medycznej) w celu wypisania zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne. Lekarz wystawia takie zlecenie na specjalnym druku, wpisując dane pacjenta oraz odpowiedni kod wyrobu. UWAGA: Sprawdź czy został wpisany poprawny kod gdyż warunkuje on kwotę dofinansowania z NFZ.

arrow down

2. POTWIERDZENIE ZLECENIA W NFZ

Po otrzymaniu zlecenia masz 30 dni aby je potwierdzić w Wojewódzkim Oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Pacjent może potwierdzić zlecenie osobiście lub może to zrobić ktoś w jego imieniu, pamiętając o dowodzie osobistym oraz dowodzie ubezpieczenia. Potwierdzenie zlecenia jest warunkiem późniejszej refundacji zaopatrzenia.

arrow down

3. WYBÓR MIEJSCA REALIZACJI

Zgłoś się do Nas w celu konsultacji bądź ustalenia terminu pobrania miary i realizacji zamówienia.

W naszej ofercie

Protetyka

DSC 9999nkk

Wykonujemy solidne i komfortowe protezy kończyn górnych i dolnych na bazie miary pobranej od pacjenta.
Protezy wykonywane są z materiałów i elementów najwyższej jakości pochodzących od profesjonalnych dostawców takich jak Ottobock, Neuhof, Ortocentrum, Ossur.

Więcej..

Ortotyka

DSC 0153m

Oferujemy szeroko rozumiane zaopatrzenie ortotyczne wykonywane na indywidualne zamówienie czyli ortezy kończyn górnych i dolnych, gorsety ortopedyczne (CHENEAU) wykonywane na miarę pobraną od pacjenta. Wszystkie ortezy oraz gorsety produkowane są z niemieckich materiałów najwyższej jakości.

Więcej..

Wkładki ortopedyczne

DSC 9096 małe

Zajmujemy się produkcją wkładek ortopedycznych wykonywanych na indywidualne zamówienie pacjenta.
Wykonywane przez nas wkładki są idealnie dopasowane do stóp pacjenta.
Produkowane są z materiałów wysokiej wytrzymałości i jakości.

Więcej..